TurboSprężarki

Garaż

Goście on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 611562
Reklama

Designed by:
Szyper Szyper.Com
SuperEnduro 15.12.2013 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Listopad 2013 10:33

 SuperEnduro World Championships 2014

W ramach światowej rywalizacji w rundzie SuperEnduro w Atlas Arenie udział wezmą najbardziej utytułowani zawodnicy ze świata, w tym wielokrotny i aktualny mistrz świata Tadeusz Błażusiak z Nowego Targu (obecnie w Andora). Obok mistrza pojawią się takie nazwiska jak Jonny Walker, David Knight, Danny Mccanney. Będzie sporo nowych zawodników, między innymi z Francji Mathias Bellino, ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Kyle Redmond, zawodnicy z Włoch, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Niemiec.


Łódzka eliminacja będzie trzecią w kolejności po Liverpoolu i Tampere. Impreza z racji dużej liczby zgłoszeń rozpocznie się biegiem ostatniej szansy. Po raz pierwszy o mistrzostwo będą rywalizowały kobiety, w tym Laia Sanz. Nie zabraknie rywalizacji kibiców w konkursach, czyli bieg w kasku – zapisy na stronie Enduro Arena com. Jedną z dodatkowych atrakcji będzie wyścig motocykli historycznych produkcji polskiej mających minimum 30 lat, poza tym wyścig kosiarek z doborową obsadą. Zapraszamy na największe i jedyne takie światowe zawody w Polsce.

Łódzki tor, do budowy którego wykorzystuje się setki ton ziemi, głazów, drewna, betonu, jest corocznie wyróżniany i nagradzany przez światową czołówkę zawodników i ekspertów.

Impreza przeznaczona jest dla najbardziej wymagających znawców tematu, ale jest też idealnym piknikiem rodzinnym o dużej skali różnorodności emocji od skrajnie podniesionej adrenaliny po akcenty łagodne w sam raz dla kobiet i dzieci w każdym wieku.

Zmieniony ( Sobota, 01 Marzec 2014 10:43 )